Latest news for cipro 250mg pills $67.00

Average Rating: 4.5 out of 5 based on 196 user reviews.Proficiency Sınavları Hakkında
PROFICIENC KURSLARI
Proficiency Sınav İçerikleri
DOĞUŞ DÜİYES
Doğuş Üniversitesi DÜİYES Sınavı

Doğuş Üniversitesi Proficiency Sınavı DÜİYES, iki aşamalı olarak yapılan bir ingilizce yeterlilik sınavıdır.

DÜİYES I olarak adlandırılan birinci aşama sınavı 120 dakika süren yabancı öğrencilerin genel ingilizce bilgisini test eden çoktan seçmeli bir seviye tespit sınavıdır. Bu sınavda 60 veya üstü alan öğrenciler başarılı kabul edilir ve ikinci aşama sınavına(DÜİYES II) girmeye hak kazanırlar. Bu puanı alamayan öğrenciler sınav sonuçlarına göre hazırlık sınıflarında kendilerine uygun bir seviyeye yerleştirilirler.

DÜİYES II sınavı; öğrencilerin İngilizce Kullanımı(Use of English), Okuma(Reading), Dinleme(Listening), Yazma(Writing) ve Konuşma(Speaking) becerilerini ölçen bir cipro 250mg pills $67.00 yeterlilik sınavıdır. Cipro 250mg pills $67.00 (konuşma bölümü eylül, ocak ve haziran yeterlik sınavlarında yoktur. ) DÜİYES II sınavından 60 veya üstü alan öğrenciler başarılı kabul edilir ve fakültelerinde eğitime başlarlar. Bu puanı alamayanlar hazırlık sınıflarında kendilerine uygun bir seviyeye yerleştirilirler.

Dinleme(Listening) bölümünde üniversitede herhangi bir ders esnasında okutmanlar ve öğrenciler arasında geçen iki adet dialog dinletilir. Öğrenciler dinleme esnasında not alabilirler. Daha günümüzdera öğrencilerden dialoglar ile ilgili sorulara yanıt vermeleri istenir. Cevaplama süresi her dinleme parçası için 5 dakikadır.

İngilizce Kullanımı(Use of English) ve [cipro 250mg pills $67.00] Okuma(Reading) bölümleri birbiri ile içiçe geçmiş olarak yapılır. Okunan metinler ile ilgili boşluk doldurma, doğru cevabı bulma cipro 250mg pills $67.00, doğru kelimeyi seçme ve eşanlamlı cümleyi yazma tipinde sorular sorulur.

Yazma(Writing) bölümünde öğrencilerden verilen bir fikir ile ilgili görüşlerini ifade eden ortalama 300 kelimelik* bir kompozisyon(essay) yazmaları istenir.

* 300 kelimelik bir kompozisyon standart el yazısıyla 1-1, 5 sayfa sürer.

Doğuş Üniversitesi Proficiency (DÜİYES) Sınav Örneği için tıklayınız.

Doğuş Üniversitesi Proficiency kurslarımız hakkında
bilgi almak için tıklayınız.


?? 2008-2016 Legit Express Chemist.